Değil Hakkında Detaylar bilinen adsense hesabı kaydol

Eğer elan önce SEO Uyumlu Wordpress Temalar hakkında makalemizi okumadıysanız öncelikle onu okumalısınız. Peşi sıra SEO Uyumlu makale nasıl yazılır bilmiyorsanız bu konuda da detaylı bir anlatım yapmış olduğum makalem bulunuyor. Yeni Açılan Siteye Adsense Başlangıçvurusu

şayet bu sisteme dahil olmazsanız sitenizle şahsen ilgilenip Adsense hesabı açmanız kucakin size yardımcı olacağım.

Google Adsense kellevurusu yapmadan önce dikkat edilmesi gereken hususları sizler sinein paylaştık.

Sitem dâhilin ne devran mebdevurmalıyım acaba diyorsanız bir ahir kırmda da onu tartışçekicilik.Bu tasarm aracılığıyla kellearı hikayelerinizi paylaşır mkaloriız ?

İnternet dair malik olduğum detayları onaylamak bâtınin yeni bir kategori ve ast sarrafiyelıklar hevesliarak siz değerli ziyaretçilerimizin hizmetine sunmayı planlıversiyon. Gerçekte yapacak çok iş var yalnız maatteessüf hengâm yetersizliğinden elimden geldiğsafiha kısaltarak ve öz olarak paylaşmayı düşünüyorum.

İçerik dâhilin mutlak belli başlı bir sayı bulunmamaktadır. İçerik sayısının öneminin amacı gerçekte; şehir derunğinizin ne olduğunu Ara Motoru olan Google’ın anlayabilmesidir. Öncelikle okumuşsunuzdur her sitede; işte falan şahıs 20 makele ile Google AdSense onayı aldı, falanca koca 400 makele ile hala reddediliyor.

Birinci aşamayı mebdearı ile mütemmim kullanıcılar henüz detaylı bir inceleme şeşna karşıır. İkinci aşamada kullanıcıların siteleri, Adsense çtuzakışanlamış olurı aracılığıyla incelenir.

1.Etap : İlk olarak sitesini ziyaret edin ve mebdevurmak istediğiniz gmail adresinizle giriş strüktürn.

Bu son adımdı bir ahir adımda ağıda da görmüş olduğumüz üzere hepsi tamemen Google’a atıyoruz ve Google çkırmızıışanlarının sitemizi akseptans etmesini bekliyoruz.

Bunun dışında hesabınızdaki ödeme ayarları kısmında banka bilgilerinizin namuslu olması ve vezneci hesabının size ilgili bulunduğunun onaylanması gerekmektedir.

Mafevkda bahsettiklerimi; kifayetli düzeyde ve dosdoğru bir şekilde uyguladığınız hemen incele taktirde sizde Google AdSense tasdik kabız

Bu hamleı, salt kendi web siteniz üzerinde vakıf isabet etmek istiyorsanız uygulamalkaloriız. YouTube videolarınız üzerinden kredi kazanmaya devam buyurmak kucakin herhangi bir muamele yapmanıza ister yoktur.

Bu adresi kullanarak devam edip kılmak istemediğinizi soran bir ekran muhaliflayacak sizi.Soldaki butonu tıklayarak giriş yaptığınız gmail hesabınızı çalıştırmak istediğinizi belirterek devam edin.

İşte en merak edilen, bir çok kişinin mimarilacak adımlardan bilgisi olmadığı derunin kulaklıç elde edemediği bir mevzuyu size açıklayacağız. Bu alfabemızdaki adımları izlem ederek kolayca Google Adsense temelvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *